Reisekopper EcoSip Få tilbudTilbud
Enten du er ute etter et lite eller stort antall vil våre hjelpsomme kundekonsulenter gi deg den beste servicen som mulig. Be om å få priser, utkast med din logo og ikke fungerende vareprøver. Det er ingen forpliktelser til å bestille.
Størrelser
400ml
Farger

Svart
Trykk og graveringsområde

Screen Printing:
Areal fremside: 70mm X 40mm
Screen Printing
Viser at produktet kan trykkes ved hjelp av en teknikk som heter “Screen Printing”, den mest etablerte metoden for trykk på objekter. Våe priser inkluderer alltid screen printing med opp til 4 farger på alle trykk områder. Logo skisser for produkter med dette symbolet skal sendes i et vektor format, f. eks .eps, .ai eller .cdr. Fonter må korrigeres slik at det ikke er noen skygger.
Bildegalleri - Personlig reisekopp, EcoSip
Egenskaper
- Fantastisk trykkområde for din logo, slagord og mer
- Lekasjesikkert lokk
- Gjenbrukbar og miljøvennlig
- Veldig populære på arrangementer og konferanser

Hvordan de blir levert
(I plantebasert pose)
Pakket i individuelle gjennomsiktige poser laget av et plantebasert materiale - biologisk og mer miljøvennlig enn plastposer.

Mål og vekt
Høyde: 180mm (7.09 Tommer)Diameter: 83mm (3.27 Tommer)
Vekt: 175 gram (6.17 Ounces)